Skip to main content

kiemelt

2026. 05. 17.

Molnár Miklós: Egy mondat a hülyeségről

16 éve írtuk: A „normopaták”, a normaállítás és normakövetés betegei félelmetesen és trágárul intoleránsak mindenkivel szemben, aki eltér az ő szentnek hitt, metafizikai érvényességűvé föltupírozott normáiktól

x